Jest takie miejsce, gdzie nie musisz się bać, gdzie pomimo zupełnej ciszy, nie czujesz się sam. Miejsce, gdzie możesz płakać i uśmiechać się z przekonaniem, że masz obok Przyjaciela, który nigdy Cię nie zostawi. W tym miejscu masz szansę otworzyć swoje serce, oczy i duszę! Zatrzymać się i zupełnie inaczej spojrzeć na wszystko, co Cię otacza.

Sam na sam, spojrzeć w białą hostię i powiedzieć KOCHAM, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM

Jest tyle rzeczy, z którymi nie możemy dać sobie rady. Tyle chwil, którymi chcemy się dzielić. Niepewność, zwątpienie, trudności… Tam nie będziesz sam! Tam czeka ktoś, kto pomoże udźwignąć Ci ciężar własnej codzienności. W tym miejscu czeka na Ciebie ktoś, komu nie musisz się tłumaczyć, ponieważ ona zna Ciebie znacznie lepiej. Czeka ktoś, kto bardzo Cię kocha, chce Ci pomóc i dać ukojenie. W tym miejscu odzyskasz siłę, wiarę i nadzieję, że wszystko w życiu ma sens.

Nie bój się! Daj się zaprosić na osobiste spotkanie z Jezusem Eucharystycznym w Kaplicy Matki Bożej Różańcowej w Kornicach. Tam, w ciszy i w samotności znajdziesz odpowiedź na wszystkie stawiane przez Ciebie w życiu pytania.

Zaloguj się